Endüstriyel Sınıf DIN 8 Valf HCl Karışım Gazı Özel Oran

Menşe yeri Çin
Marka adı KMTGASES
Model numarası NOEN
Min sipariş miktarı 1
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri silindir
Teslim süresi 15 gün
Ödeme koşulları Akreditif, D/A, D/P, T/T

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Ürün adı HCl Karışım Gazı ambalajlama silindir
Gaz Bileşimi HCL dalga boyu 308nm
Başvuru Vitiligo Tedavisi Kapak DIN 8 (özelleştirilebilir)
silindir hacmi 8L/16L/20L Oran özelleştirilebilir
Dış görünüş Renksiz
Vurgulamak

Endüstriyel Sınıf HCl Karışım Gazı

,

DIN 8 Valf HCl Karışım Gazı

,

DIN 8 Valf Özel Gaz Karışımları

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması:

Vitiligo tedavisi için güvenilir ve etkili bir çözüm arıyorsanız HCl Karışım Gazı en iyi seçiminizdir.Güvenilir ve kaliteli bir ürün olmasının yanı sıra güvenli ve kullanışlı bir çözümdür.

HCI Karışım Gazının, etkilenen bölgelerdeki beyaz lekelerin görünümünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.Cildin doğal pigmentasyonunu teşvik ederek vitiligoyu iyileştirmenin güvenli ve kademeli bir yolunu sağlar.Düzenli kullanımda beyaz lekelerden arınmış güzel ve doğal bir görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.

Vitiligo tedaviniz için HCl Karışım Gazını seçerek, güvenilir ve etkili bir çözümden emin olabilirsiniz.Bu vitiligo tedavi seçeneğinin rahatlığının ve güvenliğinin keyfini çıkarın ve klinik araştırmalarla kanıtlanmış sonuçları deneyimleyin.
 

 

Uygulamalar:

HCl Karışım Gazı, kimyasal sentez, çevre koruma, endüstriyel üretim ve laboratuvar araştırmaları dahil olmak üzere birçok uygulama için ideal bir seçimdir.Renksiz bir gaz formuna sahiptir ve istisnai özellikleri nedeniyle farklı endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Üstün performansı sayesinde HCl Karışım Gazı, güvenli ve verimli bir çalışma sağlayarak çeşitli amaçlar için mükemmel bir yardımcıdır.Ayrıca, uygun maliyetlidir ve paranızın tam karşılığını verir.

HCl Karışım Gazı, ilaç üretiminden gübre yapımına ve su arıtmaya kadar çok sayıda amaç için kullanılabilir.

 

Bizim avantajlarımız

  • 1. Tam bir endüstriyel temele ve kaynaklara sahibiz ve müşterilere çeşitli derecelerde ve fiyatlarda ham gaz ve ürünler sağlayabiliriz.
  • 2. Eksiksiz bir tedarik zincirimiz var ve çeşitli gaz ürünlerini müşteri gereksinimlerine göre özelleştirebiliyoruz.Çeşitli gaz tüpleri, şişe vanaları, ambalaj malzemeleri, saflık göstergeleri vb.
  • 3. Yeterli teslimat deneyimine ve zamanında teslimat yeteneğine sahibiz ve müşterinin tedarik zincirinde en iyi ortak olabiliriz.
  • 4. Dünyanın en iyi gaz analiz ekipmanına sahibiz ve profesyonel gaz analizi hizmetleri sunuyoruz.
  • 5. Sektörde çok sayıda tanınmış şirketle işbirliği yapıyoruz ve en profesyonel gaz araştırma ve geliştirme çözümlerini sağlayabiliriz.

 

Şirket Bilgisi

Hunan Eyaleti, Yueyang Şehri, Yueyang İnşaat Bölgesi, Qilishan'da bulunan YUEYANG KAIMEITE ELECTRONIC SPECIALTY RARE GASES CO.,LTD, 2 Ocak 2018'de 80 milyon RMB kayıtlı sermaye ve Zhu Enfu'nun yasal temsilcisi ile kuruldu.İş kapsamı, elektronik özel gaz projeleri ile ilgili ürünlerin geliştirilmesi ve inşasıdır.

 

Hissedarların geliştirme stratejisi ve endüstriyel yerleşim planına uygun olarak Elektronik Özel Gaz Projesi'ni piyasa koşullarına göre aşamalı ve partiler halinde hayata geçireceğimizi, 25 takım elektronik özel gaz ve karışık gaz üretim ve işleme ekipmanlarının inşaatını tamamlayacağımızı, ve endüstride büyük etkiye sahip profesyonel bir elektronik özel gaz ve karışık gaz araştırma, geliştirme, üretim ve işleme üssü oluşturmak için çok yönlü elektronik ve özel gaz alanlarına uzanmak.

 

Elektronik özel gaz projesinin ilk aşamasına 197 milyon RMB yatırım yapılacak ve 12 set elektronik özel gaz üretim ve yardımcı cihazları inşa edilecek.Şu anda her türlü idari onay ve denetim prosedürleri tamamlanmış, proje inşaatı sorunsuz ilerliyor, ürün serisi Aralık 2019'dan sonra üretime girecek. Proje, kriyojenik damıtma, fiziksel ve kimyasal adsorpsiyon ve diğer ileri teknolojileri benimsiyor ve elektronik özel gazlar ve karışık gazlar üretmek için ekipman.Ürünler arasında 5N Neon, 6N Helyum, 5N Kripton, 5N Xenon, Havacılık sınıfı 6N Xenon, 6N Hidrojen, 7N Karbon Dioksit, 5N Karbon Monoksit, 6N Azot, 6N Argon, Hidrojen klorür bazlı lazer karıştırma gazı, Flor referans molekülü lazer karıştırma yer alır gaz, dinamik lazer karıştırma gazı ve diğer elektronik özel gaz serileri, böylece elektronik gaz silindiri işleme ve yüksek saflıkta gaz analiz yeteneklerimiz var.

 

YUEYANG KAIMEITE ELEKTRONİK UZMANLIK NADİR GAZLARI CO.,LTD, hissedarların her türlü araştırma ve geliştirme platformlarını ve insan kaynaklarını tam olarak kullanacak ve paylaşacak, hissedarın iş felsefesine bağlı kalacak, sürekli olarak yeni süreçler ve yeni ürünler geliştirecektir. -son yetenekler, araştırma ve geliştirme ve gelişmiş ekipman satın alma, üretim sonrası ürün kalitesi ve üretim teknolojisi seviyesinin uluslararası ileri düzeyde olmasını sağlamak için profesyonel ve endüstriyel çalışma modunu kullanın.

 

KMTGASES F2/Ar/Xe/Ne Premix Gas For Excimer Laser Customizable Excimer Laser Gas 1