Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd

  • Çin Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd şirket Profili
Ana Pazar Dünya çapında
İş türü Üretici
Markalar KMTGAZLAR
No. Çalışanları 500~1000
Yıllık satış 30000000-50000000
Yıl kurulan 2018
İhracat p.c 50% - 60%

Giriş

11 Haziran 1991'de kurulan Hunan Kaimeite Gases Co., Ltd., içecek, metalurji, gıda, tütün sektörlerinde yaygın olarak kullanılan kuru buz, gıda katkı maddesi sıvı karbondioksit ve diğer endüstriyel Gazların Ar-Ge, üretim ve satışında lider konumdadır. , petrol, tarım, kimya sanayi, elektronik ve diğer alanlar.
Kapsadığımız işler, petrol, kimyasal artık gaz (gaz), endüstriyel gazların, tıbbi gazların, standart gazların, özel gazların, karışık gazların, gıda katkı maddelerinin üretilmesi, doldurulması, satışı ve nakliyesi için hammadde olarak meşale gazı dahil olmak üzere çok çeşitli mal ve hizmetlere sahiptir. , elektronik kimyasallar, gaz ürünleri teknik danışmanlık, gaz tespiti, gaz tüpü test ve işleme, depolama hizmeti, Amonyak satışı, plastik ürünleri üretimi ve satışı, depolama (tehlikeli patlayıcılar hariç), kiralama, kargo taşımacılığı, kargo ithalat ve ihracat ticareti.
30 yılı aşkın birikimden sonra, şirketin ana ürünleri, yüksek saflık ve istikrarlı kalite nedeniyle tanınan müşterilerin çoğunu kazandı.Ayrıca profesyonel hizmetlerimizle iyi bir itibar kazandık ve bir dizi ünlü alt işletme ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk.
Yan kuruluşumuz YueYang Kaimeite Elektronik Özel Nadir Gazlar CO., LTD., Ocak 2018'de kuruldu. Şirket, elektronik özel gaz projesini pazar durumuna göre aşamalı olarak uyguluyor ve 25 takım saf gaz ve gazların yapımını tamamlamaya hazır. elektronik özel gaz için profesyonel bir geliştirme, üretim ve işleme üssü oluşturan ve endüstride büyük etkiye sahip karışım gazı üretim ve işleme ekipmanlarını karıştırır.YKMT, yarı iletken, panel, havacılık, medikal ve diğer alanlarda acilen ihtiyaç duyulan ultra saf gaz ve çok bileşenli karışım gazı üretmek için gelişmiş gaz silindiri işleme, özel gaz arıtma ve harmanlama teknolojisini tanıtacak.Ürünler şunları içerir: 5N neon, 6N helyum, 5N kripton, 5N ksenon, tahrik 6N ksenon, 6N hidrojen, 7N karbon dioksit, 5N karbon monoksit, 6N nitrojen, 6N argon, hidrojen klorür lazer karışımları gaz, flor içeren lazer karışım gazları ve diğer elektronik özel gazlar.

Geçmiş

Misyon

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayın ve hissedarların, çalışanların ve ortaklarının sosyal ve ekonomik değerini en üst düzeye çıkarın.

Temel değerler

İnsan odaklı/Güvenilirlik/Özen ve Yenilikçilik/Sürekli iyileştirme/Güvenlik ve Güvenilirlik

Sağlıklı uygarlık/Çevre koruma/Kirliliği önleme/Yüksek kaliteli ürün/Olağanüstü fayda

İş felsefesi

Önce Müşteri / Önce Kalite / Mükemmellik Peşinde

Hizmet

  • 1. Tam bir endüstriyel temele ve kaynaklara sahibiz ve müşterilere çeşitli derecelerde ve fiyatlarda ham gaz ve ürünler sağlayabiliriz.
  • 2. Eksiksiz bir tedarik zincirimiz var ve çeşitli gaz ürünlerini müşteri gereksinimlerine göre özelleştirebiliyoruz.Çeşitli gaz tüpleri, şişe vanaları, ambalaj malzemeleri, saflık göstergeleri vb.
  • 3. Yeterli teslimat deneyimine ve zamanında teslimat yeteneğine sahibiz ve müşterinin tedarik zincirinde en iyi ortak olabiliriz.
  • 4. Dünyanın en iyi gaz analiz ekipmanına sahibiz ve profesyonel gaz analizi hizmetleri sunuyoruz.
  • 5. Sektörde çok sayıda tanınmış şirketle işbirliği yapıyoruz ve en profesyonel gaz araştırma ve geliştirme çözümlerini sağlayabiliriz.

Ekibimiz

Çin Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd şirket Profili 0

Mesaj bırakın