Üretim hattı

11 Haziran 1991'de kurulan Hunan Kaimeite Gases Co., Ltd., içecek, metalurji, gıda, tütün sektörlerinde yaygın olarak kullanılan kuru buz, gıda katkı maddesi sıvı karbondioksit ve diğer endüstriyel Gazların Ar-Ge, üretim ve satışında lider konumdadır. , petrol, tarım, kimya sanayi, elektronik ve diğer alanlar.
Kapsadığımız işler, petrol, kimyasal artık gaz (gaz), endüstriyel gazların, tıbbi gazların, standart gazların, özel gazların, karışık gazların, gıda katkı maddelerinin üretilmesi, doldurulması, satışı ve nakliyesi için hammadde olarak meşale gazı dahil olmak üzere çok çeşitli mal ve hizmetlere sahiptir. , elektronik kimyasallar, gaz ürünleri teknik danışmanlık, gaz tespiti, gaz tüpü test ve işleme, depolama hizmeti, Amonyak satışı, plastik ürünleri üretimi ve satışı, depolama (tehlikeli patlayıcılar hariç), kiralama, kargo taşımacılığı, kargo ithalat ve ihracat ticareti.
30 yılı aşkın birikimden sonra, şirketin ana ürünleri, yüksek saflık ve istikrarlı kalite nedeniyle tanınan müşterilerin çoğunu kazandı.Ayrıca profesyonel hizmetlerimizle iyi bir itibar kazandık ve bir dizi ünlü alt işletme ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk.
Yan kuruluşumuz YueYang Kaimeite Elektronik Özel Nadir Gazlar CO., LTD., Ocak 2018'de kuruldu. Şirket, elektronik özel gaz projesini pazar durumuna göre aşamalı olarak uyguluyor ve 25 takım saf gaz ve gazların yapımını tamamlamaya hazır. elektronik özel gaz için profesyonel bir geliştirme, üretim ve işleme üssü oluşturan ve endüstride büyük etkiye sahip karışım gazı üretim ve işleme ekipmanlarını karıştırır.YKMT, yarı iletken, panel, havacılık, medikal ve diğer alanlarda acilen ihtiyaç duyulan ultra saf gaz ve çok bileşenli karışım gazı üretmek için gelişmiş gaz silindiri işleme, özel gaz arıtma ve harmanlama teknolojisini tanıtacak.Ürünler şunları içerir: 5N neon, 6N helyum, 5N kripton, 5N ksenon, tahrik 6N ksenon, 6N hidrojen, 7N karbon dioksit, 5N karbon monoksit, 6N nitrojen, 6N argon, hidrojen klorür lazer karışımları gaz, flor içeren lazer karışım gazları ve diğer elektronik özel gazlar.

Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

Mesaj bırakın