193nm Dalga Boyu Lazer Gaz Karışımı Ar Xe Ne Karışım Gazları Yüksek Güvenlik

Menşe yeri Çin
Marka adı KMTGASES
Min sipariş miktarı 1
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri silindir
Teslim süresi 15 gün
Ödeme koşulları Akreditif, D/A, D/P, T/T

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Ürün adı Lazer Gaz Karışımı dalga boyu 193nm
Kapak CGA 679/DIN 8 (Özelleştirilebilir) silindir hacmi 16L/20L/49L
Bileşenler özelleştirilebilir Gaz tipi karışım
Vurgulamak

193nm Dalga Boyu Lazer Gaz Karışımı

,

Ar Xe Ne Karışım Gazları

,

Lazer Gaz Karışımı Ar Xe Ne

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması:

buatomsal lazerbir dizi fiziksel ve kimyasal reaksiyonla üretilen gaz atımlı bir lazerdir.Diğer lazerlerden farklı olarak, excimer lazerin yalnızca birkaç on milisaniye gibi nispeten kısa bir ömrü vardır.Ayrıca 193 nm'lik benzersiz dalga boyu, onu özellikle oftalmoloji ve dermatolojide olmak üzere birçok tıbbi uygulamaya uygun hale getirir.

KMTGASES, çeşitli tıbbi uygulamaların ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli ve yüksek enerjili excimer lazer gazları sağlar.

Uygulamalar:

buatomsal lazeroftalmoloji ve dermatolojide sıklıkla kullanılmaktadır ve her iki alanda da önemli etkileri vardır.Oftalmolojide, genellikle korneayı yeniden şekillendirmeyi ve kırma kusurlarını düzeltmeyi içeren bir işlem olan LASIK için kullanılır.Dermatoloji, lazeri sedef hastalığı, vitiligo ve daha fazlası için bir tedavi olarak kullanır.

Ayrıca, lazerin tam dalga boyu, yarı iletken endüstrisindeki silikon gofretler üzerindeki desenleri oymak için kullanılan bir yöntem olan litografi için çok önemlidir.Çeşitli şirketler bu uygulamayı karmaşık mikroelektronik bileşenler tasarlamak ve üretmek amacıyla kullanır.

 

Bizim avantajlarımız

  • 1. Tam bir endüstriyel temele ve kaynaklara sahibiz ve müşterilere çeşitli derecelerde ve fiyatlarda ham gaz ve ürünler sağlayabiliriz.
  • 2. Eksiksiz bir tedarik zincirimiz var ve çeşitli gaz ürünlerini müşteri gereksinimlerine göre özelleştirebiliyoruz.Çeşitli gaz tüpleri, şişe vanaları, ambalaj malzemeleri, saflık göstergeleri vb.
  • 3. Yeterli teslimat deneyimine ve zamanında teslimat yeteneğine sahibiz ve müşterinin tedarik zincirinde en iyi ortak olabiliriz.
  • 4. Dünyanın en iyi gaz analiz ekipmanına sahibiz ve profesyonel gaz analizi hizmetleri sunuyoruz.
  • 5. Sektörde çok sayıda tanınmış şirketle işbirliği yapıyoruz ve en profesyonel gaz araştırma ve geliştirme çözümlerini sağlayabiliriz.

193nm Dalga Boyu Lazer Gaz Karışımı Ar Xe Ne Karışım Gazları Yüksek Güvenlik 0